Головна / Санація

Санація

Санація - це знешкодження неприємних запахів різних джерел в повітрі.

 

Санація, всупереч загальноприйнятому розумінню даного терміну - це не тільки знешкодження неприємних запахів. Більш того, професійна санація - це не стільки дезодорація приміщення, скільки весь комплекс гігієнічних-профілактичних заходів по загальному знезараженню приміщення з метою усунення джерела неприємного запаху, як такого.

 

Так, санація рекомендується при підготовці приміщення для перевірки санепідемстанцією, але не тільки - загальне знешкодження неприємних запахів є частиною багатьох дезінфекційних заходів і може виконуватися всюди, де потрібне чисте повітря.

 

Професійна санація усуває неприємні запахи в салонах автомобілів, офісах, квартирах, складських і виробничих приміщеннях, при цьому не тільки дезодорує повітря, але й усуває саму причину появи неприємного запаху грибка, цвілі, лаку, фарби і т. д. Причому в останньому випадку необхідна дезодорація повітря може здійснюватися не тільки після закінчення ремонту, але і безпосередньо в процесі, пригнічуючи виникнення неприємних запахів.

 

ТОВ "Спецспектр" проводить обробки повітря всередині приміщень з метою усунення неприємних запахів шляхом знешкодження бактеріального забруднення повітря, що і є основною причиною неприємних "ароматів". Крім неприємних запахів, бактеріальне забруднення створює умови інфекційної та паразитарної захворюваності, ускладнень хронічних легеневих захворювань і може бути причиною основних видів фізичних нездужань і т.д.

Наша компанія проводить професійну санацію  з використанням спеціального обладнання та професійних високоякісних препаратів.

 

Достатньо зателефонувати нам - і ми з радістю відповімо на всі Ваші питання, а також допоможемо оформити замовлення на професійне знезараження приміщення.

 

Наша компанія також пропонує весь комплекс послуг з дезінфекції, дератизації, дезінсекції

 

 

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Звернення до власника