Головна / Дератизація

Дератизація

Дератизація: цілі, об'єкти і виконавці.

 

Дератизація винищення гризунів, які є джерелами або переносниками інфекційних захворювань (чума, туляремія, лейшманіози, туберкульоз, лептоспіроз та ін.) І завдають економічних збитків. Дератизація існує: винищувальна (А) і профілактична (Б).

 

Дератизація гризунів - проблема, з якою людина стикається протягом практично всього свого існування з того моменту, коли почала вперше обробляти землю і зберігати результати своєї праці, забезпечуючи за допомогою боротьби з гризунами більш сприятливі умови і зменшуючи економічний збиток, що завдається гризунами. А з того моменту, як винищення гризунів було підведено під наукову основу з'явився спеціальний термін, що позначає цей процес - дератизація.

 

В Україні дератизація щурів, комплексне знезараження і подальший контроль гризунів виконується не тільки санепідемстанціями, а й багато приватних служб дератизації, що пропонують дератизацію підприємств. Причому багато з них виконують не тільки таку послугу як заключна дератизація - профілактика появи гризунів теж займає важливе місце в переліку виконуваних послуг з дератизації та дезінсекції.

 

Дератизація щурів охоплює цілу систему санітарно-гігієнічних, санітарно-технічних, організаційних і, звичайно ж, власне винищувальних заходів, спрямованих на зменшення чисельності гризунів. Крім того, саме за допомогою проведення дезінфекції та дератизації усувається не саме вогнище інфекції, але безпосередньо джерело зараження.

 

Таким чином, послуги з дератизації та дезінсекції передбачають комплексне знезараження і подальший контроль гризунів за допомогою науково обґрунтованих методів запобігання появи гризунів. При цьому послуги з дератизації та дезінсекції є необхідністю, з якою кожен з нас стикався хоча б один раз - адже гризуни часто є небажаними сусідами просто тому, що є одним з найпоширеніших класів ссавців на планеті. А оскільки шкідники переносять багато небезпечні інфекції, епідеміологічну безпеку забезпечують дератизація та дезінсекція, ціни на які можуть варіюватися в залежності від того, яка саме служба дератизації надає ту чи іншу послугу.

 

Дератизація підприємств часто є обов'язковою умовою їх нормальної роботи, оскільки того вимагає впроваджений на підприємстві стандарт. Проведення дезінфекції та дератизації обов'язково для підприємств агропромислового комплексу та харчової промисловості по абсолютно природним причинам, через те, що проведення дезінфекції та дератизації необхідно, щоб уникнути  економічного збитку, що завдається шкідниками - при цьому профілактична дератизація дозволяє уникнути виникнення проблеми.

 

Дератизація підприємств необхідна, бо гризуни не тільки шкодять роботі підприємства - вони також є переносниками небезпечних, а іноді і смертельних захворювань. Тому дератизація гризунів необхідна для того, щоб уникнути виникнення джерела поширення хвороб.

 

Дератизація: профілактика і комплексне винищення гризунів

 

ТОВ «Спецспектр» надає комплексні послуги з винищування гризунів, розносників інфекцій. Дератизація в Києві входить в список найбільш поширених послуг в аграрному секторі, а також у сфері житлово-комунального господарства, харчопереробної промисловості. Ми працюємо як на відкритих об'єктах і ділянках, так і в закритих приміщеннях будь-яких масштабів. Місцями організації заходів з дератизації стають склади, в тому числі харчові, місця торгівлі, лікувально-профілактичні установи, дитячі табори, елеватори, порти і т.д.

 

Наші дезінструктори готові організувати профілактичну і винищувальну дератизацію в залежності від цілей замовника. Профілактична дератизація передбачає собою обробку 35% всієї площі території / приміщення. Як правило, профілактика об'єктів від гризунів проводиться паралельно дезінсекції та дезінфекції.

 

 

Винищувальна дератизація являє собою багатошаровий процес, який проходить в 4 етапи. А саме:

 

  • визначення ступеня складності завдання - повне обстеження об'єкта на предмет проживання в ньому гризунів і комах (виявлення вогнищ, місць скупчення, оцінка санітарно-технічного стану приміщення);
  • визначення найбільш ефективного та оптимального для замовника методу винищення, вибір кратності обробок;
  • організація процесу, виконання належних заходів;
  • контрольне обстеження території, яка піддалася дератизації.

 

Якщо Вам необхідно усунення щурів, мишей, полівок, кротів та інших дрібних гризунів, а також шкідливих комах - служба дератизації ТОВ «Спецспектр» пропонує Вам такі послуги, як дератизація та дезінсекція, ціни на які приємно здивують Вас своєю лояльністю при стабільно високій якості всіх виконуваних робіт з дератизації в Києві.

 

Ми пропонуємо Вам дератизацію щурів, а також всі заходи щодо комплексного знезараження і контролю гризунів. Не тільки безпосередньо дератизація - профілактика зараження також проводиться швидко, ефективно і якісно при досить невисоких цінах.

Дератизація - тільки ТОВ «Спецспектр»!

 

 

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Звернення до власника