Головна / Фумігація

Фумігація

Фумігація: цілі, об'єкти, виконавці.

 

Фумігація (від лат. Fumigare - обкурювати, диміти). Фумігація є одним з видів дезінсекції, спрямована на знищення комах, в т.ч. карантинних шкідників рослин, шляхом отруєння їх отруйними парами або газами (фумігантами).

 

Фумігація від ТОВ «Спецспектр»

 

При проведенні фумігації підприємство ТОВ «Спецспектр» використовує високоефективні препарати (фуміганти), які в якості газу дифундують окремими молекулами й проникають в фумігований матеріал на великі відстані. Завдяки цим властивостям фумігантів досягається 100% ефективність, при якісному дотриманні технології підготовчих і фумігаційних робіт.

 

Фумігація: місця проведення

 

Таким чином, ТОВ «Спецспектр» пропонує такі послуги з фумігації, як:

 

  • фумігація вантажу (зерна або інших продуктів, в т.ч., бобових). Фумігація вантажу подібного роду має свої особливості через вимоги високої герметичності об'єкта, в якому фумігується вантаж. Тому фумігацію вантажів такого роду проводиться з попередньою герметизацією об'єкта або обов'язковим укриттям безпосередньо вантажу газонепроникним матеріалом.
  • фумігація незавантажених приміщень. Наприклад, фумігація приміщень, складів, ангарів, силосів агропромислового комплексу. Проводиться до завантаження в них продукції.
  • фумігація вагонів. фумігація вагонів з зерновим вантажем або рослинними матеріалами може здійснюватися на шляху прямування. При такому способі фумігації вагонів фумігант вводиться за допомогою спеціальних зондів через дах, вагон пломбується.
  • фумігація елеваторів. Зазвичай фумігація елеваторів проводиться як одна з процедур загального комплексу заходів щодо боротьби зі шкідниками.
  • фумігація контейнерів. Одним з найважливіших умов збереження вантажу при транспортуванні є саме фумігація контейнерів. Ефективність і спосіб фумігації контейнерів зазвичай залежить від характеру завантаження і від типу самої продукції.

    та інше.

 

Ефективність, з якою була проведена фумігація, перевіряється за допомогою вимірювання рівня фосфіну в фумігованій продукції та визнається відповідно ефективною чи ні.

 

Зазвичай послуги з фумігації проводяться за допомогою закладки фуміганту (препарат, який при зіткненні з повітрям виділяє небезпечний газ - фосфін). Даний препарат є препаратом першого класу небезпеки, тому при проведенні фумігації необхідно дотримуватися підвищених запобіжних заходів.

 

Замовити послуги з фумігації: вантажу, судна, вагонів, елеваторів, контейнерів можна прямо зараз, подзвонивши нам в офіс по телефону -

 

 

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Звернення до власника