Головна / Контроль птахів

Контроль птахів

Птахи - прекрасні тварини, одні з кращих друзів людини. Але не у випадку, коли різного роду птиці завдають значної шкоди будівлям і спорудам, рекламним вивіскам, пам'ятникам архітектури і т.д. Реальна загроза нанесення матеріальної шкоди від птахів стоїть як перед підприємствами харчової промисловості так і перед підприємствами будь-якого іншого роду діяльності

 

  • птахи переносять інфекційні хвороби; (зерна або інших продуктів, в т.ч., бобових).
  • послід птахів може завдати шкоди інженерним спорудам і будь-якого іншого майна. Послід птахів містить кислі середовища, здатними руйнувати лакофарбові покриття;
  • гнізда птахів на опорах ліній електропередач викликають замикання ліній, що може призвести до пожеж;
  • птиці проникають в закриті приміщення: гіпермаркети, об'єкти харчової промисловості, виробничі приміщення, метрополітен - наносять матеріальну шкоду і просто створюють певні незручності.

 

Компанія Спецспектр надає послуги з контролю як всередині, так і зовні приміщень. Роботи проводяться за допомогою різноманітних фізичних, не хімічних і хімічних методів, які випробуванні та довели свою ефективність в усьому світі. При проведенні робіт з контролю птахів необхідно враховувати, що кожен об'єкт індивідуальний і вимагає творчого підходу до вирішення проблеми.

 

Фахівці нашої компанії з готовністю допомогти виїдуть на Ваш об'єкт, щоб знайти й застосувати найбільш оптимальну технологію з контролю птахів. Телефонуйте!

 

 

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Звернення до власника