Головна / Дезінфекція

Дезінфекція

В зв'язку з ситуацією, що склалась в Україні та світі з COVID-19 (коронавірусна інфекція) рядом Постанов та Наказів на державному рівні рекомендовано дотримуватись карантинних заходів, одним з яких є проведення дезінфекції.  Пропонуємо Вам проведення дезінфекції сучасними дезінфікуючими засоби, що довели свою ефективність у знищенні вірусу в будь-яких приміщеннях. Послуга надається у ВСІХ регіонах України. Для замовлення та уточнення деталей переходьте на сторінку КОНТАКТИ  чи  ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

 

 

Дезінфекція от ТОВ «СПЕЦСПЕКТР» 

 

Дезінфекція приміщень в Києві - одна з профільних послуг компанії СПЕЦСПЕКТР. Ми проводимо дезінфекцію на всіх об'єктах (приміщення об'єктів торгівлі, харчування, лікувальних установ і т.д.) сучасними дезінфекційними препаратами, застосовуючи високоефективну технологію. Спеціальне аерозольне обладнання, розпилення дезінфікуючі розчини у вигляді дрібнодисперсної суспензії (туман), дозволяє дезінфікувати недоступні місця, проникаючи в вентиляційні отвори, комунікації, тріщини і т.д.

 

Дезінфекція приміщень - це знищення хвороботворних мікроорганізмів, бактерій і вірусів по дорозі від джерела інфекції до сприйнятливого організму з метою запобігти механізму передачі інфекції (академік Л.В. Громашевський). 

Застосовується дезінфекція трьох видів.

Профілактична дезінфекція приміщень

 

Профілактична дезінфекція приміщень - проводиться при відсутності джерела інфекції. Величезне її значення в тому, що джерело інфекції не завжди виявляються вчасно виявленим і, залишаючись невиявленими, виділяють збудників інфекційних хвороб в зовнішнє середовище.

 

Дезінфекція на підприємстві має низку своїх особливостей, через які може здійснюватися тільки професійно. І перш за все це - обов'язкова профілактична дезінфекція приміщень. Проведення дезінфекції цього роду необхідно по одній простій причині - часто хвороботворні та небезпечні організми «невидимі», тобто - недоступні для сприйняття. Профілактична дезінфекція - це комплексне знезараження, що дозволяє уникнути виникнення інфекцій. І, звичайно ж, дезінфекція на підприємстві необхідна для того, щоб уникнути масового поширення інфекції. Тому зазвичай дезінфекцію на підприємствах виробляють в обов'язковому порядку.

 

Профілактична дезінфекція приміщень підприємства дозволяє уникнути появи будь-яких хвороботворних мікроорганізмів, і зокрема при профілактичної дезінфекції приміщень Ви гарантовано рятуєтеся від можливої ​​появи збудників будь-яких інфекцій - бактерій, грибків, вірусів і найпростіших. Саме профілактична дезінфекція допомагає уникнути спалахів небезпечних інфекцій, вірусних респіраторних захворювань і шлунково-кишкових інфекцій - а значить, за допомогою профілактичної дезінфекції (тобто комплексного знезараження всього приміщення) вирішується проблема нестабільності людського фактора на підприємстві. Також не варто забувати і про те, що профілактичну дезинфекцію треба проводити з достатньою регулярністю.

 

 

Поточна дезінфекція приміщень

Поточна дезінфекція - це дезінфекція предметів, які знаходяться в безпосередньому оточенні хворого або бактеріоносій (в осередках інфекції). Вона проводиться раз протягом усього часу перебування в ньому джерела інфекції з метою запобігання поширенню збудника інфекції в зовнішньому середовищі.

 

 

Заключна дезінфекція приміщень

Заключна дезінфекція приміщень - це знищення збудників інфекційних хвороб у вогнищі, після видалення з нього джерела інфекції. Вона проводиться один раз після ізоляції, госпіталізації інфекційного хворого.

 

 

Дезінфекційні заходи проводяться:

 

  • на об'єктах торгівлі продуктами харчування (ринки, супермаркети і т.д.);
  • на об'єктах громадського харчування (їдальні, бари, кафе, ресторани);
  • в готелях, гуртожитках; - У транспортних засобах (авто, ж / д, авіа, морський транспорт);
  • у виробничих приміщеннях (заводи, фабрики в харчопереробної промисловості, тваринництві, птахівництві та т.д.);
  • в ЛПУ (лікувально-профілактичних установах), санаторіях, пансіонатах, профілакторіях, дитячих таборах; на об'єктах торгівлі продуктами харчування (ринки, супермаркети і т.д.);
  • на об'єктах медицини (клініки, госпіталі, лікарні, пологові будинки, протитуберкульозні диспансери);
  • на об'єктах освіти і культури (дит.садках, школи, ВНЗ, бібліотеки і т.д.);
  • на об'єктах житлово-комунального господарства (квартири, будинки, офіси);
  • в складських приміщеннях;
  • інше.

 

 

 

 

Компанія СПЕЦСПЕКТР надає весь спектр послуг з очищення басейнів, дезінфекції, дезінфекція приміщень, дезінфекція квартири, дезінфекції на підприємстві, проведення дезінфекції та дератизації, комплексне знезараження.

 

 

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Звернення до власника