Головна / Дезінсекція

Дезінсекція

Дезінсекція: цілі, об'єкти та виконавці

 

Дезінсекція - заходи спрямовані на боротьбу з комахами, які можуть бути шкідниками та переносниками небезпечних та особливо небезпечних інфекційних захворювань.

 

Дезінсекція: профілактика і комплексне винищення комах

 

Проведення дезінсекції, на жаль, зазвичай є необхідністю не тільки на підприємствах, але і в приватних квартирах, оскільки дезінсекція - це порятунок не стільки від самих шкідників (хоча цей аспект з рахунків, звичайно, закидати не варто), скільки від різного роду інфекцій, що розноситься комахами. У боротьбі з «порушниками санітарно-гігієнічного режиму» основний засіб - саме дератизація та дезінсекція, ціни на які, доступні. Дератизація і дезінсекція (ціни яких сильно варіюються від наданого якості послуги) проводиться і для приватних об'єктів і для виробничих об'єктів.

 

Знищення комах на промисловому об'єкті - наприклад, агропромисловому або підприємстві харчової промисловості, де гостро необхідне комплексне знезараження - це комплекс дій та заходів (послуг дезінсекції), які необхідно проводити цілий рік.

 

У будь-якому випадку, можна з упевненістю сказати, що дезінсекція - це дієве і надійне рішення проблеми небажаних комах, а також контроль шкідливих комах в подальшому.

 

Послуги дезінсекції  це не тільки знищення комах, які шкодять здоров'ю людини, а й комплексне знезараження всього приміщення, що забезпечує подальший контроль шкідливих комах, що попереджає їх появу на знезараженій території. Рекомендується також профілактична дезінсекція в тих приміщеннях, які схильні до ризику появи небажаних комах - в цьому випадку послуги з дезінсекції приміщень вимагають значно менших витрат на проведення..

 

Дезінсекція являє собою необхідну процедуру в боротьбі з синантропними комахами - шкідниками та переносниками інфекцій. Вона вважається комплексним і єдиним діючим підходом в завданні знезараження та санітарної обробки приміщень.

 

Однією з численних послуг ТОВ «СПЕЦСПЕКТР» є дезінсекція складів. Ми надаємо послуги на об'єктах будь-якого призначення в місті й по регіону. Нашими клієнтами є підприємства та організації, задіяні в житлово-комунальному господарстві, торгівлі, харчової промисловості, освіті, охороні здоров'я та культурі, у сфері громадського харчування і т.д. Нашим замовником може стати будь-яка організація - від протитуберкульозного диспансеру до дитячого садка й офісу.

Ми проводимо дезінсекцію з метою профілактики або повного знезараження приміщення, території від комах.

 

Комплекс профілактичних заходів орієнтований на запобігання появи та поширення синантропних комах. Робота проводиться без зупинки технологічного процесу. Для організації профілактичних заходів ТОВ «СПЕЦСПЕКТР» використовує інсектициди контактно-кишкової дії - це нешкідливі для здоров'я людини гелі, використання яких схвалено сертифікуючими організаціями. Інсектициди наносяться на зовнішні й внутрішні поверхні, приховані від очей. 

 

Комплексне знезараження передбачає собою набір винищувальних заходів, що проводяться за допомогою спеціального аерозольного обладнання. Так, обробка від комах проходить аерозольним методом, який дозволяє охоплювати поверхні та площі будь-яких масштабів, проникати у важкодоступні отвори та місця (комунікації, вентиляція). Інноваційні рішення в області виробництва розчинів, а також висока якість і технологічність наших генераторів дозволяє виконувати дезінсекцію без відчутного дискомфорту - в ході процедури й по її підсумку не з'являються запахи та плями; предмети інтер'єру та екстер'єру не піддаються ніякому впливу.

 

Дезінсекцію проводять висококваліфіковані дезінструктори та інспектори, яким можна довірити знищення бліх, кліщів, клопів, тарганів та інших синантропних комах, які зіпсували Ваші умови життєдіяльності.  ТОВ «СПЕЦСПЕКТР» мають у своєму розпорядженні всі необхідні знання та супутні навички для грамотної організації процесу знезараження.

 

 

Якщо Вам необхідна дезінсекція квартир, Київ є досить великим містом, щоб знайти велику кількість компаній, що пропонують таку послугу, як дезінсекція тарганів та інших комах. Але якщо пам'ятати про високі адаптації якості цих шкідників, стає зрозуміло, що далеко не кожна компанія дезінсекції (або служба дезінсекції) зможе зробити таку послугу, як дезінсекція комах (і вже тим більше профілактична дезінсекція) досить якісно. Адже послуги з дезінсекції приміщень відносяться саме до тих послуг, де необхідно постійно оновлювати методику проведення робіт.

 

Більш того, таку послугу, як дезінсекція тарганів та інших шкідників, наша компанія дезінсекції (служба дезінсекції) виконує виключно з індивідуальним підходом до санітарно-епідеміологічної ситуації кожного конкретного приміщення. І, звичайно ж, дезінсекція комах проводиться виключно з гарантією ефективності і якості використовуваних препаратів. Проведення дезінсекції ТОВ «СПЕЦСПЕКТР» проводиться тільки за допомогою сертифікованих і дозволених до застосування МОЗ України препаратів.

 

Ми пропонуємо найширший спектр послуг з дезінсекції та дератизації, куди входять не тільки вищезгадані послуги, але і загальне знезараження. Подробиці - на інших, відповідних, сторінках нашого сайту.

 

 

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Звернення до власника