Головна / Комплекс послуг

Комплекс послуг

Журнал обліку

При заключенні договору на обслуговування на постійній основі ми обов'язково заповнюємо Журнал обліку проведення дезінфекційних, дезінсекційних, дератизаційних робіт на об'єкті в якому при кожному візиті відмічається наявність шкідників та заходи, що вжили спеціалісти СПЕЦСПЕКТР для їх знешкодження. В Журнал заносяться дані про моніторингові капкани та проведення заключних дезінсекційних робіт. 

ВРЕДИТЕЛЯМ.NET

Крім цього, в нашій компанії Ви можете придбати професійні засоби для самостійної боротьби зі шкідниками. З цією ціллю працює інтернет-магазин WWW.ВРЕДИТЕЛЯМ.NET

ЕКСПЕРТИЗА

 На допомогу нашим клієнтам, компанія СПЕЦСПЕКТР, з допомогою провідних ентомологів України та інших профільних фахівців проводить ентомологічну експертизу. Ентомологічна експертиза полягає у дослідженні морфологічних і анатомічних особливостей різних органів і тканин комах з урахуванням стадійності їх сезонного розвитку, характеру заподіюваних ними ушкоджень і т. д.

СПЕЦСПЕКТР - це гарантія комплексного рішення pest control питань.

Таким чином, звернувшись до нас Ви можете бути повністю впевнені, що отримаєте комплекс послуг і перекладете на наші плечі всі питання, що стосуються pest control.

Замовити дзвінок

Залишити заявку

Звернення до власника